Region

Zamknij

Gmina Pruszcz Gdański: To już koniec tegorocznych „Bajek w Parku”. Do zobaczenia za rok!

NP 11:15, 28.06.2026 Aktualizacja: 08:44, 28.06.2026
Skomentuj Gm. Pruszcz Gd.: To już koniec tegorocznych „Bajek w Parku”. Do zobaczenia za rok! OKSiBP w Cieplewie

Przez ostatnie tygodnie Park w Wojanowie oraz teren rekreacyjny w Bogatce tętniły życiem dzięki 5. edycji „Bajek w Parku”. Mimo zmiennej pogody – od upałów po deszcz – wydarzenie przyciągnęło wielu mieszkańców i gości, którzy wspólnie tworzyli wyjątkową, bajkową atmosferę.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za obecność, a także artystom, partnerom i wolontariuszom za zaangażowanie w przygotowanie wydarzenia.

Dzięki wspólnym wysiłkom tegoroczna edycja dostarczyła wielu niezapomnianych chwil i uśmiechów.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1676"}

Piąta odsłona „Bajek w Parku” przeszła już do historii, ale organizatorzy mają nadzieję, że zdobyte wspomnienia pozostaną z uczestnikami na długo.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

Kolejne spotkanie z bajkową atmosferą już za rok!

::news{"type":"see-also","item":"28533"}

::banner{"type":"single","source":"programmatic"}

(NP)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszpruszcz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%