Samorządowcy z Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot oraz przedstawiciele różnych środowisk zwrócili się do Prezydenta RP Karola Nawrockiego z apelem o podpisanie ustawy o związku metropolitalnym w województwie pomorskim. Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 22 czerwca w Żukowie, podkreślano, że projekt jest efektem kilkunastu lat wspólnej pracy samorządów, ekspertów, środowisk naukowych i biznesowych, a jego głównym celem jest poprawa jakości życia ponad 1,5 mln mieszkańców regionu.
Nie żyje nauczyciel SP w Kowalach. Wjechał w drzewo
To jest skandal pamiętam jak z nim rozmawiałem w czwartek dzień przed wypadkiem i wiem że w moim sercu on będzie na zawsze
Mateusz mikos
22:58, 2026-06-19
Krótka pamięć prawicy. Będą maszerować przeciwko...
Panie naczelny! Co tam słychać w Koalicji Obywatelskiej i w warszawskim szpitalu południowym? Coś cichutko o tym w pana biuletynie, a ostatnio zajmował się pan ogólnopolskimi tematami... Mam niedosyt. No bo nie chce mi się wierzyć, że może być pan stronniczy. No bo nie jest pan, prawda?
Staszek
23:44, 2026-06-18
Nowy sprzęt dla strażaków z Łęgowa. Umowa podpisana!
Więcej wójt dała ulubionemu stowarzyszeniu na imprezke i autopromocję...
Rysiu
12:04, 2026-06-18
Wypadek w Warczu. Jedna osoba w szpitalu
Osobę poszkodowaną w wypadku proszę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 903 941
DOMINIK K
11:48, 2026-06-16