Słońce i wysoka temperatura mogą okazać się bardzo niebezpieczne, szczególnie dla dzieci pozostawionych w zamkniętym samochodzie. Nawet pozostawiony w cieniu pojazd, szybko zamienia się w piekarnik, a przebywające w nim dzieci narażone są na śmiertelne niebezpieczeństwo. Apelujemy o zachowanie odpowiedzialności podczas opieki nad dziećmi. Widząc taką sytuację reagujmy i natychmiast zadzwońmy na numer alarmowy 112. W sytuacji zagrożenia życia natychmiast reagujmy i nie wahajmy się nawet wybić szyby w aucie. Oczywiście ta sama zasada dotyczy zwierząt, które pozostawione w aucie narażone są na śmierć.
Nie żyje nauczyciel SP w Kowalach. Wjechał w drzewo
To jest skandal pamiętam jak z nim rozmawiałem w czwartek dzień przed wypadkiem i wiem że w moim sercu on będzie na zawsze
Mateusz mikos
22:58, 2026-06-19
Krótka pamięć prawicy. Będą maszerować przeciwko...
Panie naczelny! Co tam słychać w Koalicji Obywatelskiej i w warszawskim szpitalu południowym? Coś cichutko o tym w pana biuletynie, a ostatnio zajmował się pan ogólnopolskimi tematami... Mam niedosyt. No bo nie chce mi się wierzyć, że może być pan stronniczy. No bo nie jest pan, prawda?
Staszek
23:44, 2026-06-18
Nowy sprzęt dla strażaków z Łęgowa. Umowa podpisana!
Więcej wójt dała ulubionemu stowarzyszeniu na imprezke i autopromocję...
Rysiu
12:04, 2026-06-18
Wypadek w Warczu. Jedna osoba w szpitalu
Osobę poszkodowaną w wypadku proszę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 903 941
DOMINIK K
11:48, 2026-06-16