Region

Zamknij

Szkolne dzwonki umilkły. W gminie Pszczółki rozpoczęły się wakacje

na podst. Facebook/Maciej Urbanek 14:21, 26.06.2026 Aktualizacja: 14:23, 26.06.2026
Skomentuj Szkolne dzwonki umilkły. W gminie Pszczółki rozpoczęły się wakacje Facebook/Maciej Urbanek

Za uczniami, nauczycielami i rodzicami z Gminy Pszczółki wyjątkowy tydzień pełen wzruszeń, podsumowań i radości z zakończenia roku szkolnego 2025/2026. We wszystkich placówkach odbyły się uroczyste akademie, podczas których nie zabrakło podziękowań, wyróżnień oraz życzeń bezpiecznych wakacji.

Jednym z ważniejszych wydarzeń było symboliczne zakończenie edukacji przez uczniów klas III Szkoły Podstawowej w Skowarczu. Od września większość z nich rozpocznie naukę w Szkole Podstawowej w Pszczółkach. Młodzi uczniowie przygotowali wzruszający program artystyczny, pokazując, że są gotowi na kolejny etap swojej edukacyjnej drogi.

Pożegnano również absolwentów klas VIII Szkoły Podstawowej w Pszczółkach, którzy już wkrótce rozpoczną naukę w szkołach ponadpodstawowych. Była to okazja do podsumowania ośmiu lat nauki oraz podziękowań dla uczniów, nauczycieli i rodziców za wspólnie spędzony czas.

Szczególny charakter miało zakończenie roku szkolnego w nowej Szkole Podstawowej w Różynach. Po raz pierwszy uczniowie zakończyli rok w nowoczesnym budynku szkoły. Uroczystości odbyły się w dwóch turach – osobno dla klas młodszych i starszych. Nie zabrakło występów artystycznych, przemówień oraz podsumowania pierwszego roku funkcjonowania placówki.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

Podczas uroczystości w Różynach wręczona została także Nagroda Wójta Gminy Pszczółki. Otrzymał ją Marcel Domagała za wybitne wyniki w nauce, aktywną postawę oraz imponujące osiągnięcia edukacyjne, w tym zdobycie tytułu laureata ogólnopolskiego konkursu InstaLogik.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1670"}

Jak podkreślił wójt Maciej Urbanek, mijający rok szkolny był czasem spokojnej pracy, licznych sukcesów oraz zdobywania nowych doświadczeń przez uczniów wszystkich gminnych szkół. Podziękowania skierował do dyrektorów, nauczycieli, pracowników oświaty, rodziców oraz samych uczniów za zaangażowanie i wspólne budowanie dobrej atmosfery w szkołach.

Rozpoczynające się wakacje to czas zasłużonego odpoczynku. Władze gminy życzą wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom oświaty bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych niezapomnianych przygód letnich miesięcy.

Do szkolnych ławek uczniowie powrócą 1 września z nową energią i gotowością do kolejnych wyzwań.

::news{"type":"see-also","item":"28503"}

::banner{"type":"single","source":"programmatic"}

(na podst. Facebook/Maciej Urbanek)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszpruszcz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%