Region

Zamknij

Sukces tenisistek stołowych z Osic. Pojadą na zgrupowanie Kadry Pomorza

NP 08:44, 26.06.2026 Aktualizacja: 08:45, 26.06.2026
Skomentuj Sukces tenisistek stołowych z Osic. Pojadą na zgrupowanie Kadry Pomorza

Anna Kuczyńska oraz Małgorzata Polakowska z klubu KS Osiczanka Osice otrzymały powołanie na zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Tenisa Stołowego.

Zgrupowanie odbędzie się w dniach 12–22 sierpnia w Ustce, gdzie zawodniczki będą doskonalić swoje umiejętności pod okiem trenerów Kadry Pomorza.

To wyróżnienie jest potwierdzeniem ich ciężkiej pracy, zaangażowania oraz sportowego talentu.

Powołanie do kadry wojewódzkiej to nie tylko duży sukces dla Anny i Małgorzaty, ale również powód do dumy dla całego klubu KS Osiczanka Osice.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

Gratulujemy zawodniczkom i życzymy owocnych treningów oraz kolejnych sukcesów przy tenisowym stole!

::news{"type":"see-also","item":"28418"}

::banner{"type":"single","source":"programmatic"}

(NP)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszpruszcz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%