Zamknij

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn. Zobacz, co mieli przy sobie

12.29, 19.09.2022 KPP Pruszcz Gdański
Skomentuj KPP Pruszcz Gdański
REKLAMA

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z powiatu gdańskiego zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. Przy 20 i 58-latku mundurowi znaleźli amfetaminę (odpowiednio prawie 100 i ponad 150 gramów), natomiast 21-latek miał marihuanę. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty zgodnie z kwalifikacją prawną swoich czynów. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

 Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z powiatu gdańskiego zatrzymali trzech mężczyzn, u których znaleźli narkotyki.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trąbkach Wielkich podczas swojej służby ustalili, że jeden z mieszkańców Gdańska, który przebywa też na terenie Gminy, może posiadać przy sobie narkotyki. Mundurowi zauważyli tego mężczyznę, jak jechał autem. Podczas kontroli drogowej i przeszukania pojazdu oraz kierującego nim 20-latka policjanci znaleźli prawie 100 gramów proszku koloru żółtego.

Stróże prawa skorzystali ze specjalistycznego testu, który wykazał, że jest to amfetamina.

Z kolei funkcjonariusze wydziału kryminalnego pruszczańskiej komendy, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 58-latka, którego wcześniej powiązali z tym rodzajem niezgodnych z prawem zachowań. Mundurowi znaleźli przy nim ponad 150 gramów białej, sypkiej substancji. W tym przypadku test również wykazał, że jest to amfetamina.

W trzeciej z opisywanych sytuacji policjanci z komisariatu w Kolbudach zatrzymali 21-latka, który uprawiał konopie, przetwarzane potem w marihuanę. Ze wspomnianych krzaków można było uzyskać kilkadziesiąt gramów tego narkotyku.

We wszystkich opisanych sprawach zabezpieczone substancje trafiły do specjalistycznego badania, które potwierdziło przeprowadzone testy, określające rodzaj poszczególnych narkotyków.

20 i 58-latek usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, natomiast 21-lakowi śledczy przedstawili zarzuty uprawiania konopi i posiadania środków odurzających.

Zachęcamy do polubienia i śledzenia naszego portalu także na Facebooku: Portal NaszPruszcz.PL

[ZT]2317[/ZT]

(KPP Pruszcz Gdański)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%