Zamknij

Starosta gdański docenił pracowników socjalnych. Wręczono medale za wieloletnią pomoc potrzebującym

12.42, 21.11.2022 na podst. Powiat Gdański Aktualizacja: 12.49, 21.11.2022
Skomentuj Powiat Gdański
REKLAMA

21 listopada to Dzień Pracownika Socjalnego i pomocy społecznej. Starosta powiatu gdańskiego Marian Cichon podziękował osobom zaangażowanym w działania na rzecz potrzebujących.

Uroczystość odbyła się w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim.

- To szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności za pracę wszystkich pracowników oraz osób zaangażowanych w działania na rzecz potrzebujących. Praca socjalna to wielka odpowiedzialność, do której potrzeba niezwykłych ludzi - powiedział starosta powiatu gdańskiego Marian Cichon - Życzymy Wam wszelkiej pomyślności oraz tego, by każdy dzień tej trudnej i odpowiedzialnej pracy przyniósł poczucie zadowolenia i motywację do podejmowania i osiągania wytyczonych celów. Aby nigdy nie zabrakło Wam energii, ciepła empatii i wytrwałości - zakończył starosta gdański.

Spotkanie to było również okazją do wręczenia medali "Za zasługi" dla Powiatu Gdańskiego.

Starosta Gdański oraz Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu odznaczenie wręczyli Elżbiecie Naczk i Zdzisławie Czop, które od wielu lat pełnią funkcję rodzin zastępczych dla wielu dzieci z naszego Powiatu, dając im ciepło rodzinnego domu i poczucie bezpieczeństwa.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

[ZT]3182[/ZT]

(na podst. Powiat Gdański)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%