Region

Zamknij

Pruszcz Gdański: Linią 607 z Pruszcza do Sobieszewa. Warto skorzystać z wakacyjnego połączenia!

UM Pruszcz Gdański 10:25, 12.07.2025 Aktualizacja: 13:08, 26.10.2025
Skomentuj Linią 607 z Pruszcza do Sobieszewa. Warto skorzystać z wakacyjnego połączenia!

Od 28 czerwca kursuje linia nr 607, która w każdą sobotę, niedzielę i dni świąteczne będzie kursować na trasie Pruszcz Gdański – Wyspa Sobieszewska.

Wakacyjna linia autobusowa nr 607, łączy miasto Pruszcz Gdański z Wyspą Sobieszewską.

To wygodne i szybkie połączenie nad morze umożliwi mieszkańcom i turystom bezpośredni dojazd na plażę – bez konieczności przesiadek czy stania w korkach.

Autobus linii 607 kursuje w każdą sobotę, niedzielę oraz w dni świąteczne przez całe wakacje.

Trasa linii została zaplanowana tak, by w komfortowy sposób zapewnić dojazd z Pruszcza Gdańskiego (Rondo Kaszubskie) na Wyspę Sobieszewską – jedną z najpiękniejszych, mniej zatłoczonych plaż w regionie.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

Rozkład jazdy dostępny jest TUTAJ.

Linia posiada również dedykowaną stronę informacyjną.

Warto korzystać z ekologicznego i wygodnego transportu publicznego – bez problemów z parkowaniem, bez stresu, z myślą o relaksie i wypoczynku.

::news{"type":"see-also","item":"19784"}

::banner{"type":"single","source":"programmatic"}

(UM Pruszcz Gdański)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszpruszcz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%