Zamknij

Sukces sportowców z Przywidza. Z Sopotu przywieźli medale

13:15, 03.07.2024 UG Przywidz
Skomentuj UG Przywidz UG Przywidz

Sportowcy z gminy Przywidz z sukcesem rywalizowali w rozegranych w Sopocie zawodach Ratownictwa Morskiego na plaży.

Stypendyści gminy Przywidz startowali pod barwami Klubu Sportowego Aqua Sport.

Zawody toczyły się w bardzo trudnych warunkach pogodowych, przy deszczu, silnym wietrze i temperaturze oscylującej w granicach 16 stopni.

W konkurencji ,,Bieg-Pływanie-Bieg” medale dla KS Aqua Sport wywalczyli: w kategorii Młodzik Starszy 2 miejsce Igor Grochowski, natomiast w kategorii Junior 1 miejsce Anna Tarnowska.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Z kolei w konkurencji „wyścig pływanie 250m” miejsca na podium wywalczyli: w kategorii Młodzik Starszy 2 miejsce Igor Grochowski a w kategorii Junior 2 miejsce zajęła Anna Tarnowski.

Zawodnicy z Przywidza wygrali również w sztafecie, gdzie wśród juniorek odznaczyła się Anna Tarnowska, juniorek młodszych Wiktoria Lellek natomiast w sztafecie chłopaków zatriumfował Igor Grochowski.

- Jesteśmy jak zwykle dumni z tak wspaniałych zawodników, którzy są jednocześnie mieszkańcami naszej gminy. Życzymy kolejnych sukcesów! – powiedział wójt gminy Włodzimierz Michalski.