Sadzonki drzew zostały ufundowane przez firmę Silva Polski Recykling, której przedstawiciel również brał udział w nasadzeniach.
Nowe drzewa mają uzupełnić parkową zieleń, poprawić jakość powietrza i zwiększyć ilość zieleni w przestrzeni publicznej.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Jak podkreślają organizatorzy, to także sposób na zagospodarowanie terenu wykorzystywanego przez mieszkańców do spacerów i odpoczynku.
::news{"type":"see-also","item":"26909"}
::banner{"type":"single","source":"programmatic"}
Nie żyje nauczyciel SP w Kowalach. Wjechał w drzewo
To jest skandal pamiętam jak z nim rozmawiałem w czwartek dzień przed wypadkiem i wiem że w moim sercu on będzie na zawsze
Mateusz mikos
22:58, 2026-06-19
Krótka pamięć prawicy. Będą maszerować przeciwko...
Panie naczelny! Co tam słychać w Koalicji Obywatelskiej i w warszawskim szpitalu południowym? Coś cichutko o tym w pana biuletynie, a ostatnio zajmował się pan ogólnopolskimi tematami... Mam niedosyt. No bo nie chce mi się wierzyć, że może być pan stronniczy. No bo nie jest pan, prawda?
Staszek
23:44, 2026-06-18
Nowy sprzęt dla strażaków z Łęgowa. Umowa podpisana!
Więcej wójt dała ulubionemu stowarzyszeniu na imprezke i autopromocję...
Rysiu
12:04, 2026-06-18
Wypadek w Warczu. Jedna osoba w szpitalu
Osobę poszkodowaną w wypadku proszę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 903 941
DOMINIK K
11:48, 2026-06-16
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszpruszcz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz