Zamknij

Pracownik utrzymania czystości

Nr oferty: StPr/24/8564Dodane przez: Gdański Urząd Pracy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zastawna 38, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzątanie hal produkcyjnych oraz biur. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14 oraz 14-22.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 17.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PIAST BUSINESS SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: JAWORZYŃSKA 67, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 602 689 273
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Wykonywanie prac remontowo-budowlanych, montowanie elementów, prace wykończeniowe i remontowe oraz rozbiórkowe. Dodatkowe miejsce wykonywani pracy- wg. zleceń teren Polski.
    StPr/24/8631
    data rozpoczęcia pracy od 02.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Koszenie trawy (traktorek i kosa żyłkowa), przycinanie krzewów, dbanie o czystość, odśnieżanie, drobne prace konserwacyjne. Praca od poniedziałku do piątku, zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
    StPr/24/8632
    data rozpoczęcia pracy od 19.09.2024

    Spawanie konstrukcji z grubej stali czarnej. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach 6-16.
    StPr/24/8603
    data rozpoczęcia pracy od 18.09.2024
    wynagrodzenie od od 52 PLN

    Montaż oraz prefabrykacja rur, praca z rysunkiem izometrycznym. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach 6-16.
    StPr/24/8604

    Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną. Praca od poniedziałku do soboty, w zakresie godzin: 6-16.
    StPr/24/8605
    wynagrodzenie od od 58 PLN

    Spawanie metodą TIG rur czarnych i nierdzewnych. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach 6-16.
    StPr/24/8606
    wynagrodzenie od od 50 PLN

    Szlifowanie sekcji kadłubów. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach 6-16.
    StPr/24/8607
    wynagrodzenie od od 40 PLN

    Podłącznaie szaf. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach 6-16.
    StPr/24/8608
    wynagrodzenie od od 35 PLN

    - Obsługa korespondencji oraz dokumentacji biurowej. - Organizacja spotkań, konferencji oraz wyjazdów służbowych. - Kontakt z dostawcami oraz podwykonawcami. - Wsparcie w przygotowywaniu dokumentów i prezentacji. - Prowadzenie ewidencji i archiwizacja dokumentów. - Obsługa telefoniczna oraz mailowa biura. - Nadzór nad obiegiem informacji i dokumentów w firmie. - Wprowadzanie danych do systemu komputerowego i ich aktualizacja. - Wsparcie w zadaniach księgowych, takich jak opisywanie faktur i przygotowywanie dokumentacji do księgowości. - Prowadzenie elektronicznej i papierowej archiwizacji dokumentów.
    StPr/24/8552
    data rozpoczęcia pracy od 07.10.2024

    Koszenie trawy latem na zewnątrz budynku, sprzątanie hali maszynowo. W okresie zimowym odśnieżanie terenu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 14-22.
    StPr/24/8563
    data rozpoczęcia pracy od 17.09.2024
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN