Fotorelacje

Zamknij
17:53, 22.06.2026

Samorządowcy z Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot oraz przedstawiciele różnych środowisk zwrócili się do Prezydenta RP Karola Nawrockiego z apelem o podpisanie ustawy o związku metropolitalnym w województwie pomorskim. Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 22 czerwca w Żukowie, podkreślano, że projekt jest efektem kilkunastu lat wspólnej pracy samorządów, ekspertów, środowisk naukowych i biznesowych, a jego głównym celem jest poprawa jakości życia ponad 1,5 mln mieszkańców regionu.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszpruszcz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz