Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Operator maszyn GDAŃSK

Data dodania: 2024-03-06 13:02:19 ID: 168

[email protected]

zdjecie ogloszenia

Biuro Rekrutacji Personelu SEARCHERS poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator maszyn CNC / Pracownik produkcji

Zadania na stanowisku:
- obsługa maszyn produkcyjnych,
- wprowadzanie korekt podczas produkcji,
- wybiórcza kontrola jakości,
- dbanie o poprawny stan maszyny.

Oczekiwania:
- doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą maszyn produkcyjnych lub w innym obszarze produkcji,
- obycie z rysunkiem technicznym i podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr),
- mile widziane będzie doświadczenie zawodowe jako Operator CNC lub ukończony kurs operatora CNC,
- gotowość do pracy zmianowej - firma pracuje na 2 zmiany ale czasowo może być uruchamiana praca na 3 zmiany (poniedziałek-piątek).

Oferujemy:
- stałe i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w firmie,
- atrakcyjne warunki finansowe,
- zaawansowaną prywatną opiekę medyczną,
- kartę multisport,
- płatne wczasy pod gruszą,
- pakiet socjalny, paczki Świąteczne (2 x w roku),
- sukcesywne podnoszenie kwalifikacji,
- 100% stopniowego wdrożenia na stanowisku.

Zapraszamy:
- do przesyłania CV.

W treści CV koniecznie należy dopisać;
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr CNK/03/24 prowadzonym przez SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy.
Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanym dalej: „Rozporządzenie” lub „RODO” informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk. Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych może Pani/Pan uzyskać kontaktując się z Administratorem w następujący sposób: listownie na adres: ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, drogą e-mailową: @ telefonicznie – www.searchers.pl.