Zamknij
REKLAMA

Pruszcz Gdański: Poznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Zgłoś to policji

14.55, 23.11.2022 KPP Pruszcz Gdański
Skomentuj KPP Pruszcz Gdański
REKLAMA

Już informowaliśmy o tej sprawie, ale przypominamy. Jeśli któryś z naszych czytelników posiada informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny ze zdjęcia, to proszeni są o kontakt pruszczańską policją. 

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy kradzieży portfela z pieniędzmi i dokumentami z terenu ogródków działkowych w mieście.

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy kradzieży portfela z pieniędzmi i dokumentami z ogródków działkowych na terenie miasta.

Do zdarzenia doszło 1 sierpnia 2022r. Związek ze zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Mężczyzna poruszał się pojazdem m-ki Ford Focus koloru czerwonego. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informację na jej temat, proszeni są o kontakt z Policją.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim.

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc pod nr 47 74 24 362  lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

[ZT]3216[/ZT]

(KPP Pruszcz Gdański)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%