Zamknij

"Powiatowa Karta Świąteczna" - dzisiaj mija termin zgłoszeń prac. Pospiesz się

09.55, 02.12.2022 na podst. Powiat Gdański
Skomentuj Powiat Gdański
REKLAMA

Dzisiaj jest ostatnia szansą, by zgłosić swoją pracę do udziału w  XX Powiatowym Konkursie Plastycznym "Powiatowa Kartka Świąteczna" I część - kartka bożonarodzeniowa, organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich szkół podstawowych z terenu powiatu gdańskiego.

Celem konkursu jest promowanie młodych talentów plastycznych. Spośród zgłoszonych do konkursu prac, wyłoniona zostanie jedna – powiatowa kartka świąteczna. Kartka, która zajmie pierwsze miejsce w finale konkursu powiatowego, będzie oficjalną kartką świąteczną Starosty Powiatu w danym roku kalendarzowym.

Prace konkursowe powinny zawierać elementy związane z powiatem gdańskim (szczególną uwagę należy zwrócić na poprawny wygląd herbu powiatu gdańskiego) oraz być wykonane taką techniką, która da się powielić (forma płaska). Zalecana jest technika malarska, rysunkowa lub komputerowa (wydruk na papierze dyplomowym).Format prac: A5 lub A6.

I etap konkursu – wewnątrzszkolny.

Szkoły, które chcą wziąć udział w konkursie powinny przeprowadzić eliminacje wewnątrzszkolne i do finału powiatowego zgłosić maksimum 5 prac plastycznych.

Prace, które wygrają eliminacje wewnątrzszkolne powinny być przesłane do organizatorów do 2 grudnia 2022 r., każda wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, na adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ulicy Niemcewicza 1 z dopiskiem: Konkurs „POWIATOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA”

II etap konkursu – finał powiatowy.

Kartka, która zajmie pierwsze miejsce będzie powielona i stanie się oficjalną kartką świąteczną Starosty Powiatu. Nagrodzone natomiast zostaną wszystkie prace, które zajmą I, II i IIImiejsce. Laureaci zostaną powiadomieni o dokładnych terminach uroczystości.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

[ZT]3329[/ZT]

(na podst. Powiat Gdański)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%