Zamknij

Aktywizacja zawodowa w powiecie gdańskim. Te osoby skorzystały

12.55, 22.09.2022 na podst. Powiat Gdański
Skomentuj Powiat Gdański
REKLAMA

Zakończył się I etap wsparcia uczestników projektu „Pierwszy krok – aktywizacja społeczno-zawodowa w powiecie gdańskim” realizowanego w partnerstwie z Powiat Gdański i Pomorska Akademia Działania.

Projekt realizowany jest w ramach RPO WP na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałanie 6.1.1. Aktywizacja społeczno-zawodowa – mechanizm ZIT.

Uczestnicy projektu z Przywidza liczący grupę 10 osobową otrzymali wsparcie takie jak:

- indywidualne spotkania z psychologiem, doradcą zawodowym i coachem

- grupowe spotkania warsztatowe, warsztaty psychologiczne i warsztaty aktywizujące z wykorzystaniem tabletów, które uczestnicy mieli do dyspozycji podczas trwania projektu

- 3 miesięczne staże zawodowe, a także wsparcie ciągłe specjalistów podczas trwania stażu, psychologa i doradcy zawodowego

- wyjście integracyjne do Teatru Wybrzeże

- wsparcie animatora, który realizował działania związane ze wsparciem uczestników Projektu wykorzystując narzędzia mające na celu pobudzanie i motywowanie do kreatywnego działania.

Przedstawiciele Powiatu Gdańskiego Starosta Marian Cichon wraz z Wójtem Gminy Przywidz Markiem Zimakowskim oraz Prezesem Pomorskiej Akademii Działania Kamil Bemowskim i Dyrektorem GOK w Przywidzu Anną Zulewską wręczyli uczestnikom projektu upominki wraz z zaświadczeniami ukończenia zaplanowanej ścieżki, która miała na celu pomoc w poruszaniu się na rynku pracy i ostatecznie zatrudnieniu.

Zachęcamy do polubienia i śledzenia naszego portalu także na Facebooku: Portal NaszPruszcz.PL

[ZT]2363[/ZT]

(na podst. Powiat Gdański)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%