Zamknij
REKLAMA

Dołącz do załogi Altvatera! Rekrutacja w Rusocinie

16.08, 26.10.2022 Promocja Aktualizacja: 11.28, 03.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Praca na miejscu, stabilne zatrudnienie, atrakcyjny i zrozumiały system wynagradzania, podwyżki, bogaty pakiet socjalny i liczne benefity - to tylko kilka z bardzo wielu zalet pracy w Altvater Piła. Aktualnie w oddziale w Rusocinie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko kierowcy i ładowacza.


Pracę w Altvaterze cechuje przyjazna atmosfera, zgrany zespół oraz dbałość o wzajemny szacunek. Inwestujemy w nowoczesne narzędzia pracy, systematycznie wymieniamy pojazdy na nowe oraz podejmujemy działania mające na celu poprawę warunków otoczenia.

Dajemy pracę stabilną, gwarantującą bezpieczeństwo finansowe niezależnie od sytuacji politycznej w kraju i na świecie. Zapewniamy profesjonalnie zorganizowany proces wdrożenia pracowników, rozwój zawodowy i udział w szkoleniach.

Pakiet socjalny jest dostosowany do rzeczywistych potrzeb członków zespołu, którzy do dyspozycji mają m.in.:
opiekę medyczną

  • fundusz socjalny
  • karty sportowe
  • dopłaty do wyjazdów
  • imprezy integracyjne


A co o zaletach pracy w Altvaterze mówią sami kierowcy?

Krzysztof Steinke (33 lata w Altvaterze)
Chciałem spędzać czas z rodziną, a w przypadku transportu międzynarodowego to by było niemożliwe. Dzięki temu jestem obecny podczas najważniejszych momentów życia mojej rodziny.
 
Artur Kandora (3 lata w Altvaterze)
Nie bałem się o utratę pracy i stabilizację finansową ani w czasie pandemii, ani po wybuchu wojny. To branża odporna na tego rodzaju zawirowania.
 
Patryk Hulisz (5 lat w Altvaterze)
Praca zapewnia rozwój zawodowy. Systematycznie bierzemy udział w szkoleniach, między innymi z ecodrivingu. To też społeczna misja dająca dużą satysfakcję. Zajmujemy się przecież ochroną środowiska.

Paweł Kuszpiński (6 lat w Altvaterze)
Dużym plusem pracy w Altvaterze jest bogaty pakiet benefitów: dopłaty do wyjazdów, fundusz socjalny, opieka medyczna i karty sportowe. Cenię też sobie dobrą, przyjazną atmosferę. Czuję, że razem tworzymy zespół.
 
Krzysztof Chodaniecki (12 lat w Altvaterze)
Altvater stale inwestuje we flotę. Pojazdy są systematycznie wymieniane na nowe, firma nie oszczędza na wyposażeniu i komforcie pracy. Długoletni kierowcy mogą liczyć na specjalne warunki. Chciałem jeździć Scanią i firma to marzenie spełniła.
 
Beata Gąsiorowska (3 lata w Altvaterze)
Kobieta za kółkiem nikogo tu nie dziwi, bo firmę tworzą kobiety, które wykonują zawody błędnie postrzegane jako typowo męskie. Są logistykami, dyspozytorkami, kierowcami oraz w dużej części menadżerami.


Śmieciarki Altvatera są przyjazne środowisku


Czekamy na Was!

Więcej informacji na: https://eneris.pl/kariera/aktualne-rekrutacje

Zadzwoń 795 590 377.

(Promocja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%